Wczoraj rozpętała się burza pod jednym z moich wpisów, dotyczących sąsiada otwierającego drzwi w slipkach. Wpis znalazł się na głównej stronie onetu, podobno „ohydnego portalu”, jak napisała pewna osoba. Skoro ten portal jest taki zły, to czemu ta osoba go czyta?

Zawsze znajdą się osoby, które nic mądrego do dyskusji nie wnoszą, a tylko obrażają innych i piszą bzdury. Ludzie! Gdzie się podziała Wasza inteligencja i kultura? Część komentarzy nie nadawała się nawet do opublikowania, dlatego odrazu takie wpisy znalazły swoje miejsce, wiadomo gdzie. Niektóre z nich zostawiłam, żeby można było samemu zobaczyć, jak ludzie potrafią być złośliwi. Jednym przeszkadza pisanie blogów, innym przeszkadza to, że wpis znalazł się na głównej stronie „ohydnego portalu”, jeszcze inni piszą, co im ślina na język przyniesie, nie potrafiąc nawet przeczytać prostego tekstu ze zrozumieniem i tzw. przymrużeniem oka(nawet buźki w tekście nic ludziom nie mówiły).

Znalazła się też osoba, która dziwiła się, że chodzę do SĄSIADA! Co w rozumieniu niektórych czytających  oznacza, że sama się prosiłam o widok sąsiada w slipkach. Żeby było jasne, przepraszam wszystkich, których wprowadziłam w błąd! Czasem tak jest, że sąsiad ma żonę z którą mieszka. Jako dziecko, szłam do SĄSIADÓW, ale niekiedy otworzył sąsiad. Teraz, chodzę do SĄSIADKI, mogłam to napisać odrazu. Wydaje mi się, że ludzie, którzy uważają się za inteligentnych, potrafią się tego domyślić. Bo tak na ludzki rozum, czy rodzice wysyłaliby mnie, jako dziecko do SĄSIADA? Sami sobie odpowiedzcie na to pytanie.

Wiedziałam, że ludzie są złośliwi i lubią z nudów obrażać innych, ale że aż tak? No cóż, przez takie sytuacje można się poznać na ludziach.

Nie bierzcie wszystkiego tak dosłownie :lol: