Mrzena Erm, bardzo potrzebuje pomocy każdego z nas! Jest chora na raka. Ma już pieniądze na 8 dawek leku Adcetrisu, ale potrzeba jej pieniędzy na drugą połowę, czyli jeszcze 8 podań. Najważniejsze jest to, że lek pomaga, więc duża nadzieja, że Marzena będzie zdrowa, jest w NAS. Marzena sama o sobie pisze na swoim blogu:

„W lutym 2011 zdiagnozowano u mnie nowotwór złośliwy układu chłonnego- Chłoniak Hodgkina zwany też Ziarnicą Złośliwą. Przebiegła Złośnica znalazła dla siebie gniazdko tuż koło mojego serca i czując się źle w obecności tak potężnego organu zapragnęła być równie wielka. Z czasem, kiedy niczego nieświadoma żywicielka próbowała walczyć z nią witaminą C, ta- w sprzyjających warunkach ciepła, pokarmu i bezpieczeństwa za klatką żeber- wzrosła do swojego wymarzonego rozmiaru S jak Serce i stała się równie wielka i pulsująca życiem. Niebawem zapragnęła mieć potomstwo i tak – wydawszy je na świat- rodzina Hodgkina zajęła całą mą klatkę piersiową. Od tej pory nie doskwiera mi samotność i choć ochoczo wypraszam sublokatorów z mojego ciała za wejście bez pukania, zaczęłam przyzwyczajać się do nich i powoli akceptować ich obecność. Dzięki nim jeszcze mocniej pokochałam życie i znalazłam piątą klepkę. Co ja bym bez nich zrobiła?”

Pomóc Marzenie można w różny sposób. Można przekazać 1% naszych podatków na Jej leczenia, można wpłacić dowolną kwotę na konto, ile kto może, można również oddać na aukcję rzeczy, które np. sami zrobiliśmy, albo które mają jakąś wartość. Więcej na ten temat Marzena pisze na swoim blogu
http://marzenaerm.blogspot.com/
.

Pomóżmy Marzenie wygrać z rakiem!
Dziękuję
*Zdjęcie ze strony www.raknroll.pl/